Centrum Helemejko Wrocław – badania na obecność nużeńca

Centrum Helemejko Wrocław – badania na obecność nużeńca
Obszar działania
Zarys działalności

Centrum medyczne Helemejko to nowoczesny gabinet okulistyczny zlokalizowany we Wrocławiu. Lekarze wchodzący w skład zespołu to wysokiej klasy specjaliści z dużą wiedzą oraz doświadczeniem, które umożliwia im diagnozowanie nawet najbardziej nietypowych schorzeń. Każdy pacjent może liczyć na pełne zaangażowanie lekarza oraz indywidualne podejście. Gabinet oferuje takie usługi jak: badanie wzroku, leczenie zaćmy, leczenie zapalenia spojówek, badania na obecność nużeńca oraz leczenie zespołu suchego oka.

W placówce zapłacimy zarówno kartą jak i gotówką. Centrum medyczne Helemejko jako jedyne we Wrocławiu jest posiadaczem urządzenia Rexon-Eye, które służy do pomocy osobom dotkniętym zespołem suchego oka. Zabieg przywraca prawidłową pracę gruczołów odpowiedzialnych za produkcję filmu łzowego. Metoda nie jest inwazyjna i daje gwarancję długotrwałej ulgi.

Efekty można zauważyć już po pierwszym zabiegu, jednak zalecane jest odbycie przynajmniej 4 sesji. Jeśli odczuwasz suchość i pieczenie oczu warto zainteresować się oferowanym zabiegiem - mimo iż zespół suchego oka wydaje się błahym problemem, jego zaniedbanie może mieć poważne konsekwencje.

Adres
ul. Życzliwa 16A 53-030 Wrocław
NIP
8981029578
REGON
930332280
Telefon
660206896