Centrum Medyczne Ginemedica – ginekolog Wrocław

Centrum Medyczne Ginemedica – ginekolog Wrocław
Obszar działania
Zarys działalności

Centrum medyczne Ginemedica to prężnie rozwijający się ośrodek medyczny znajdujący się we Wrocławiu. Jest jedną z najnowocześniejszych placówek, wyposażoną w urządzenia najwyższej jakości. Wysoce wykwalifikowany i doświadczony zespół lekarzy oferuje swoje usługi z zakresu wielu gałęzi medycznych.

Ginekolog Wrocław - gabinet w poradni Ginemedica fot.1

Na pacjenta czekają tu specjaliści takich dyscyplin, jak ginekologii, położnictwa, ginekologii estetycznej, badania prenatalne, szkoła rodzenia, porady laktacyjne, genetyka kliniczna, endokrynologii, onkologia, urologia, andrologia, dermatologii, medycyny estetycznej, ortopedii dzieci i dorosłych, radiologii, USG piersi, naurologii, psychiatrii (każdej grupy wiekowej, zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłych), chirurgii, gastrologii, fizjoterapii, kardiologii oraz wielu wielu innych.

Ginekolog Wrocław - gabinet w poradni Ginemedica fot.2

W ośrodku medycznym Ginemedica są możliwe badania na miejscu, dzięki czemu cały proces diagnozy i leczenia przebiega bardzo szybko. Profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta pozwala na dokładną diagnozę problemu. Wszystkie plany leczenia są dopasowane do klienta i jego schorzenia.

Centrum Medyczne Ginemedica

Adres
ul. Krawiecka 1/2 50-148 Wrocław
NIP
9251906613
REGON
021960554
Telefon
530929758
  • Centrum Medyczne Ginemedica – ginekolog Wrocław
  • Centrum Medyczne Ginemedica – ginekolog Wrocław