Gabinet Kardiologiczny Dla Serca Wrocław

Gabinet Kardiologiczny Dla Serca Wrocław
Obszar działania
Zarys działalności

Poradnia Kardiologiczna "Dla Serca" - cechuje się wieloletnim doświadczeniem zawodowym lekarzy. Staramy się łączyć pełny profesjonalizm z troską i życzliwością wobec naszych pacjentów. Kardiologia nieustannie zmienia się, rozwija się, przez co specjaliści szybciej mogą nieść pomoc dla swoich pacjentów.

W naszej poradni oczywiście stosujemy się do nowości ze świata kardiologii, aby jak najszybciej pomóc naszym chorym. Wiemy dobrze, że badania kardiologiczne wykonywane regularnie i profilaktycznie mogą zmniejszyć ryzyko wystąpienia groźniejszych chorób serca, ale nie zapominamy także o tym, aby przypominać naszym pacjentom o zdrowym trybie życia, który bez dwóch zdań zmniejsza ryzyko zachorowania!

Dieta oraz aktywność fizyczna jest bardzo ważna w naszym życiu. Kiedy pacjent ma przeciwwskazania staramy się zastąpić diety i aktywność innymi skutecznymi metodami leczniczymi. W naszej poradni wykonają Państwo badania profilaktyczne, ekg, ekg holtera, ekg wysiłkowe oraz usg doppler. Serdecznie zapraszamy!

Odwiedź stronę
Adres
ul. Kamieńskiego 225/1U 51-124 Wrocław
NIP
6131421573
REGON
022203944
Telefon
713726164