Klinika Zdrowego Umysłu Wrocław – konsultacje psychiatryczne

Klinika Zdrowego Umysłu Wrocław – konsultacje psychiatryczne
Obszar działania
Zarys działalności

Klinika Zdrowego Umysłu to placówka zlokalizowana na ulicy Stalowej 92a/14 oraz 92a/29 we Wrocławiu. Zajmujemy się fachową i rzetelną pomocą psychologiczną, psychiatryczną, oraz psychoterapeutyczną. Nasza pomoc jest skierowaną zarówno do osób dorosłych jak i młodzieży i dzieci. W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na dobro drugiego człowieka, to pacjent jest tutaj najważniejszy. Nasi wykształceni i profesjonalni specjaliści, pomogą Państwu zmierzyć się nawet z największym problemem, tworząc zaakceptowaną przez obie strony więź między pacjentem, a psychologiem.

W Klinice Zdrowego Umysłu prowadzimy zarówno terapie długookresowe jak i jednorazowe, bądź krótkotrwałe porady psychologiczne. Usługi jakie prowadzimy:

- konsultacja psychiatryczna
- psychologia dziecięca, doświadczony psycholog dziecięcy podejmuje działania diagnostyczne , dzięki którym rozpoznaje indywidualne potrzeby, możliwości , problemy dziecka. Na pierwsze spotkania zapraszamy jedynie rodziców, ponieważ to oni są głównym nośnikiem informacji o swoim dziecku, następnie podejmujemy obserwację dziecka, również przy pomocy testów diagnostycznych, co najważniejsze małego pacjenta diagnozujemy głównie poprzez zabawę, dzięki czemu dziecko nie odczuwa presji i dyskomfortu
- psychiatria dziecięca
- psychoterapia młodzieży
- psychoterapia rodziny
- leczenie agresji
- leczenie depresji
- konsultacja seksuologiczna

Dla swoich klientów proponujemy także wizyty domowe, wystawiamy opinie psychologiczne, oraz udzielamy porad psychologicznych w języku angielskim. Termin wizyty można ustalić zarówno telefonicznie jak i poprzez formularz online na naszej stronie.

Adres
Ul. Stalowa 92a 53-440 Wrocław
NIP
8971708697
REGON
021409951
Telefon
530545002