MF Fizjoterapia – Laryngolog Wrocław dr Preś

MF Fizjoterapia – Laryngolog Wrocław dr Preś
Obszar działania
Zarys działalności

MF Fizjoterapia to prywatne centrum rehabilitacyjne znajdujące się we Wrocławiu, które oprócz fizjoterapeutów, zatrudnia także lekarzy specjalistów z innych dziedzin nauk medycznych tj. laryngolog, ortopeda, neurolog i hepatolog oraz świadczy usługi z zakresu osteopatii. Jest otwarte zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, które mają wady postawy.

Zespół wykształconych i doświadczonych specjalistów, działa kompleksowo, dążąc do wykrycia przyczyn dolegliwości i skutecznego ich wyleczenia. Posługuje się przy tym wieloma metodami, przede wszystkim stosując terapię manualną, terapię tkanek miękkich i fizykoterapię. Fizjoterapeuci z centrum mają w swojej ofercie także przeprowadzanie treningów funkcjonalnych i masaży.

Laryngolog dr Preś, który też działa w obrębie centrum zajmuje się diagnostyką, leczeniem zachowawczym, a także przeprowadza operację zarówno u dorosłych, jak i u dzieci. W obrębie jego uwagi znajdują się choroby nosa, zatok, gardła i krtani oraz uszu. W swojej pracy korzysta z bogatego doświadczenia i najnowszej wiedzy medycznej.

Adres
ul. Łagiewnicka 12 50-512 Wrocław
NIP
8851573556
REGON
021176990
Telefon
717575923