Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem z firmy Trusty – Kraków i okolice

Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem z firmy Trusty – Kraków i okolice
Obszar działania:
Zarys działalności:

Aktualne życie jest bardzo szybkie. Praca, rodzina, dom, przyjaciele własny biznes czy rozrywka, wszystko wymaga czasu. Społeczeństwo się starzeje i często mimo szczerych chęci nie możemy być ciągle z naszymi bliskimi, którzy są już w podeszłym wieku. Dlatego została stworzona firma Trusty. Oferuje ona profesjonalną opiekę dla osób starszych w Warszawie i Wrocławiu.

Trusty to firma od lat działająca na rynku, która zrzesza najlepszych opiekunów, z wieloma nagrodami i osiągnięciami. W Trusty możemy wynająć opiekuna na godziny, który przyjdzie i zaopiekuje się seniorem w jego własnym domu. Jest to wygodna forma przy nagłych wyjazdach czy sytuacjach w których nie możemy zająć się osobą starszą.

Przeszkolony opiekun zajmie się naszym seniorem, a my w spokoju możemy zająć się naszymi sprawami. Jest to bardzo wygodne i nowoczesne podejście, dodatkowo działa to formie krótkich zleceń i nie mamy obowiązku zatrudniać opiekuna na dłuższy czas. Trusty to firma godna zaufania mająca w portfolio setki zadowolonych klientów.

Trusty Jan Nesterowicz

Adres:
ul. Piłsudskiego 74 50-020 Wrocław
NIP:
8992676608
REGON:
364998539
Telefon:
575414500
  • Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem z firmy Trusty – Kraków i okolice