Proterapeutica Wrocław – leczenie zaburzeń osobowości

Proterapeutica Wrocław – leczenie zaburzeń osobowości
Obszar działania
Zarys działalności

Zaburzenia psychiczne już dawno przestały być tematem tabu. Wszystkie dolegliwości, jakie nie pozwalają normalnie funkcjonować, warto od razu zwalczać. Źródłem wielu problemów psychicznych mogą być między innymi traumy z przeszłości, które należy przepracować przy wsparciu psychologicznym.

Proterapeutica to poradnia specjalizująca się w psychoterapii indywidualnej i grupowej, psychoterapii osób dorosłych, młodzieży, par oraz małżeństw. Proterapeutica oferuje nie tylko wstępną diagnozę, ale też fachową terapię, takze w przypadku zaburzeń osobowości, która pozwoli uporać się z problemami trawiącymi umysł, pracujący tu specjaliści udzielają także pomocy logopedycznej.

Całodobowa rejestracja umożliwia szybkie i łatwe umówienie się na wizytę w poradni, istnieje również możliwość terapii przeprowadzanej online lub wizyt domowych. Proterapeutica to poradnia, która swój sukces w wielu terapiach opiera na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu w pracy z ludźmi. Specjaliści z Proterapuetici nieustannie pogłębiają swoją wiedzę, uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach.

Adres
ul. Pochyła 21/1a 53-512 Wrocław
NIP
8961399071
REGON
362700702
Telefon
663875291