Proterapeutica Wrocław – leczenie zaburzeń osobowości

Proterapeutica Wrocław – leczenie zaburzeń osobowości
Nazywają się:
Proterapeutica Wrocław – leczenie zaburzeń osobowości
Obszar działania:
Zarys działalności:

Zaburzenia psychiczne już dawno przestały być tematem tabu. Wszystkie dolegliwości, jakie nie pozwalają normalnie funkcjonować, warto od razu zwalczać. Źródłem wielu problemów psychicznych mogą być między innymi traumy z przeszłości, które należy przepracować przy wsparciu psychologicznym.

Proterapeutica to poradnia specjalizująca się w psychoterapii indywidualnej i grupowej, psychoterapii osób dorosłych, młodzieży, par oraz małżeństw. Proterapeutica oferuje nie tylko wstępną diagnozę, ale też fachową terapię, takze w przypadku zaburzeń osobowości, która pozwoli uporać się z problemami trawiącymi umysł, pracujący tu specjaliści udzielają także pomocy logopedycznej.

Całodobowa rejestracja umożliwia szybkie i łatwe umówienie się na wizytę w poradni, istnieje również możliwość terapii przeprowadzanej online lub wizyt domowych. Proterapeutica to poradnia, która swój sukces w wielu terapiach opiera na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu w pracy z ludźmi. Specjaliści z Proterapuetici nieustannie pogłębiają swoją wiedzę, uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach.

Adres:
ul. Pochyła 21/1a 53-512 Wrocław
NIP:
8961399071
REGON:
362700702
Telefon:
663875291