Protezy kończyn dolnych – Sklep Ortopedyczny Med-Orth

Protezy kończyn dolnych – Sklep Ortopedyczny Med-Orth
Obszar działania
Zarys działalności

Firma Med-Orth prowadzi we Wrocławiu specjalistyczny sklep ortopedyczny, w którym, z racji ogromnego wyboru produktów zaopatrują się zarówno osoby z miasta, jak i przyjeżdżający tu pacjenci z całego województwa dolnośląskiego. Nadrzędnym celem i priorytetem Med-Orth jest troska o pacjenta i oferowanie mu idealnie dopasowanych do potrzeb i stanu zdrowia produktów ortopedycznych.

 

Firmę wielokrotnie wyróżniano m.in w zestawieniach Przedsiębiorstwa Fair Play, a także udzielone jej Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego. Specjaliści Med-Orth nie tylko sprzedają gotowe wyroby medyczne pochodzące od renomowanych na rynku ortopedii firm, ale również wytwarzają własne, doceniane przez klientów produkty ortopedyczne na zamówienie.

W pracowniach firmy powstają wysokiej klasy protezy kończyn projektowane na elementach Otto Bock - europejskiego lidera w produkcji materiałów do protez, a także specjalistyczne gorsety, aparaty ortopedyczne i dopasowane na miarę buty wspomagające chodzenie po urazach i utrzymywanie właściwej postawy.

Adres
Kościuszki 173 50-438 Wrocław
NIP
8990027389
REGON
930326316
Telefon
713723033