Przychodnia Weterynaryjna OptoVet we Wrocławiu

Przychodnia Weterynaryjna OptoVet we Wrocławiu
Obszar działania
Zarys działalności

okulista zwierząt WrocławOptoVet to klinika weterynaryjna z Wrocławia o bardzo szerokim zakresie usług, specjalizująca się w leczeniu chorób oczu naszych czworonożnych pupili. Lecznica czynna jest nawet w niedziele, dzięki czemu w nagłych przypadkach istnieje możliwość szybkiej pomocy chorym zwierzętom.

Mnogość posiadanego nowoczesnego sprzętu diagnostycznego i operacyjnego, a przede wszystkim doświadczony zespół lekarski czynią to miejsce podobnym do specjalistycznego szpitala dla ludzi. Dzięki temu czworonożni towarzysze mają szansę na skuteczne leczenie nawet w najcięższych przypadkach.

W trosce o komfort kocich pacjentów oraz ich właścicieli, Klinika posiada również poczekalnię i gabinet przeznaczony tylko dla kotów. Dzięki takim rozwiązaniom jak, rozmieszczenie stolików pod kontenerki, redukcja hałasów, zaciemnieniu poczekalni a także rozpylenie feromonów, wpływających na uspokojenie zwierzęcia, wizyta będzie dla kocich pacjentów mniej stresująca. To z kolei przełoży się na jej skrócenie do niezbędnego minimum.

Przychodnia Weterynaryjna OptoVet

Odwiedź stronę
Adres
ul. Aleja Poprzeczna 72 51-167 Wrocław
NIP
8952114212
REGON
366321634
Telefon
534820033
  • Przychodnia Weterynaryjna OptoVet we Wrocławiu