Soft Skin Dermaclinic

Soft Skin Dermaclinic
Obszar działania
Zarys działalności

Profesjonalizm, doświadczenie, zaplecze techniczne, obsługa klienta i wykwalifikowana kadra to podstawy, przy wyborze placówki świadczącej usługi z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii. Wszystko to na najwyższym poziomie znajduję się w centrum Soft Skin Dermaclinic we Wrocławiu. Oferta jest obszerna, można skorzystać z usług dotyczących dermatologi poprzez dermatochirurgię, psychologię i dietetykę. Jednak Soft Skin Dermaclinic to przede wszystkim medycyna estetyczna. Terapie dopasowane są do potrzeb indywidualnych klientów.

Podczas pierwszej wizyty zawsze wykonywany jest wywiad z pacjentem, co pozwala dobrać specjalistyczną kurację do jego wieku biologicznego. Ujędrnienie skóry oraz pozbawienie jej zmarszczek, można uzyskać przez stosowanie różnorodnych zabiegów. Dzięki obszernej ofercie, każdy pacjent znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Medycyna estetyczna w Soft Skin Dermaclin to nie tylko zabiegi z zakresu mezoterapii, peelingów medycznych, zabiegów laserowych, ale również wachlarz usług ze wstrzykiwania botoksu i kwasu hialuronowego. Zastosowanie tych kuracji doskonale radzi sobie z niwelowaniem powstałych zmarszczek oraz bruzd.

Doświadczona kadra pracująca w Soft Skin Dermaclin sprawia, że pacjent czuje się bezpieczny, a zastosowane formy leczenia przynoszą spektakularne efekty. Medycyna estetyczna ciągle się rozwija, dlatego zespół centrum Soft Skin Dermaclin cały czas się dokształca i wprowadza innowacyjne rozwiązania do swojej oferty. Dzięki przystępnym ceną usługi dostępne są na każdą kieszeń, a przy większym zamówieniu zabiegów można liczyć na indywidualne ustalenia kosztów leczenia.

Odwiedź stronę
Adres
ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław
NIP
7532154115
REGON
021847160
Telefon
48 512 822 207