Contour Studio Wrocław – depilacja laserem Leonardo A.L.T. Hyper Pulse

Contour Studio Wrocław – depilacja laserem Leonardo A.L.T. Hyper Pulse
Obszar działania
Zarys działalności

depilacja laserowa wrocławDobry kosmetolog pozwala na poprawienie swojej urody i uzyskanie naprawdę bardzo dobrych efektów. W naszej klinice kosmetologii można uzyskać pomoc na bardzo wielu polach dzięki, czemu każdy ma szansę na poprawienie swojego wyglądu. Zabiegi, które oferujemy, są wykonywane przez doświadczonych specjalistów i dlatego też możemy zagwarantować, że każdy uzyska u nas profesjonalną pomoc.

Przykładowymi zabiegami, które oferujemy dla naszych klientów, są: laserowe zamykanie naczynek, depilacja laserowa, usuwanie przebarwień, peelingi chemiczne, mezoterapia igłowa oraz wiele innych usług. Możemy pochwalić się wieloma pozytywnymi referencjami wystawionymi przez naszych klientów.

Dzięki temu oraz nowoczesnej kadrze i sprzętowi stosowanemu przy realizacji zabiegów możemy zagwarantować, że każdy, kto odwiedzi nasz salon będzie zadowolony z uzyskanych efektów. Zapraszamy bardzo serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług oraz kontaktu z naszymi specjalistami. Gwarantujemy pełne zadowolenie.

Contour Studio logo

Contour Studio Kosmetologia Estetyczna

Adres
ul. Legnicka 55/U5 54-203 Wrocław
NIP
8971634131
REGON
020606738
Telefon
713072080
  • Contour Studio Wrocław – depilacja laserem Leonardo A.L.T. Hyper Pulse